Wildjacht weer een mooie spannende wedstrijd
wildjacht

De jaarlijkse wildjacht is weer zeer succesvol geweest. In totaal deden 42 teams mee die deze dag in lastige omstandigheden hebben gespeeld.
Maar de echte jagers lieten zich daardoor niet uit het veld slaan. Er is een stevige strijd geleverd om de mooie prijzen.
Heel veel rake schoten zijn gelost wat resulteerde in parren en menig birdey. Natuurlijk waren er ook veel missers en belandde de bal in de rough of naast de green. Er waren zelfs spelers die heel diep het struikgewas in gingen in de hoop daar al wat wild te vangen.  Het leek daadwerkelijk op een echte wildjacht, daar is tenslotte ook niet elk schot raak.
 
Voor de eerste drie teams van de 18 holes en het eerste team van de 9 holes wedstrijd was er een mooi wildpakket te winnen.
Het was ook nu weer spannend. Drie teams met 37 stableford punten dachten dat ze goede kans maakten op de overwinning. Zij grepen helaas naast de prijzen. Die gingen naar:
 
Negen holes wedstrijd:
1e Prijs: Sietse Brouwer en Agnes Kemna met 20 punten
 
18 holes wedstrijd:
1e prijs:           André Leander en René Looijschelder met 42 punten
2e prijs:           Nicole Duikers en Max Coppes 39 punten
3e prijs:           Harry Korver en Verry van Rossum 38 punten
 
Winnaars, eet smakelijk.

 
WeCo