Beste leden,
Deze keer schrijven we deze nieuwsbrief terwijl de zon volop schijnt. Het lijkt bijna alsof de zomer al begonnen is.
Algemene Ledenvergadering op 20 mei
Op 20 mei houden we onze voorjaars-ALV van 2025. De agenda wordt de komende weken afgerond en zullen we via de gebruikelijke kanalen delen.
Na de hoge opkomst bij de najaars-ALV verwachten we ook deze keer weer veel leden te mogen verwelkomen. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd.
Elektrisch laden bij de club
Nu de zonnepanelen op het dak liggen zetten we de volgende stap in duurzaamheid. Er komen twee laadpalen op de parkeerplaats, goed voor vier laadplekken. Als het nodig is, kunnen we dit in de toekomst uitbreiden.
Voorjaarscompetitie in volle gang
De voorjaarscompetitie nadert alweer de laatste wedstrijden. We wensen alle teams nog veel succes. Of de resultaten nu meevallen of niet, het belangrijkste blijft het speelplezier.
Voortgang drivingrange en nieuwe holes
Bouwprojecten realiseren vraagt tegenwoordig veel tijd. Er zijn vergunningen nodig en we moeten rekening houden met de stikstofregels.
Op een aantal onderdelen boeken we goede voortgang. Voor de stikstofvraagstukken zijn we nog in overleg met verschillende partijen om oplossingen te vinden. De werkgroep heeft er vertrouwen in dat we hier samen uitkomen. We blijven jullie hierover informeren.
Sponsorcontract 4PS verlengd
We zijn blij dat 4PS ook de komende jaren sponsor blijft van onze club. 4PS is al langere tijd een trouwe partner en levert internationale softwareoplossingen voor de bouwnijverheid.
<< Foto wordt toegevoegd als deze op tijd beschikbaar is >>
Raad de schilder
De prijsvraag van afgelopen maand leverde helaas geen reacties op. Voor diegene die het willen weten: het juiste antwoord was Leonardo da Vinci.
De nieuwe prijsvraag voor raad de schilder is weer bij deze nieuwsbrief opgenomen. Dat wordt ook voorlopig de laatste prijsvraag, na deze maand gaan we met de prijsvraag stoppen. Meedoen? Stuur je antwoord naar info@gcheelsum.nl. Onder de goede inzendingen verloten we deze maand een pet met het clublogo.
Tot slot
Namens het bestuur wensen we jullie veel golfplezier de komende weken. Geniet van het mooie weer en de fijne momenten op onze baan.
Namens het bestuur,
Carlo van Haren – voorzitter vereniging
Gerrit Spijksma – voorzitter stichting