Stichting Handicart organiseert ieder jaar een clubwedstrijd van 18 holes waarvan de winnaars doorstromen naar de regio finale in September en mogelijk doorgaan naar de landelijke finale wedstrijd.
Er zijn leuke prijzen te winnen nl 3 vouchers voor de 1e, 2e en 3e prijs voor golfbanen in de buurt mogelijk gemaakt door het bestuur van onze club en andere kleinere prijzen aangeboden door de Stichting.
Erg belangrijk om de Stichting te sponsoren waardoor zoveel mogelijk mindervalide golfers door tijdelijke of blijvende beperking toch kunnen blijven spelen door gebruik te maken van een Handicart.
Onze club heeft de beschikking over 16 karren van de Stichting die gebruikt worden door 189 actieve pashouders welke tegen een redelijke vergoeding van €6 per ronde intensief gebruikt worden.
De organisatie van deze wedstrijd (Weco) heeft tot doel om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de Stichting. Een leuke bijkomstigheid is dat het bestuur het eindbedrag ieder jaar verdubbeld! Het inschrijfgeld is minimaal €7,50 en komt dus geheel ten goede aan de Stichting Handicart.
Alle leden van de club kunnen zich inschrijven met of zonder een ongemak. Hoe mooi zou het zijn dat er ook veel meer actieve pashouders deelnemen aan de wedstrijd en ze zichtbaar in de wedstrijd aanwezig zijn.Nu maken zij gebruik van de ondersteuning maar we weten natuurlijk allemaal dat eenieder van ons er in de toekomst ook mogelijk een beroep op gaat doen.
Stichting Handicart doet er alles aan om deze faciliteiten aan te kunnen blijven bieden maar zij hebben uw ondersteuning wel nodig,
dus help mee a.u.b. en schrijf U / je in…..
Vorig jaar hadden we 40 deelnemers, nu gaan we minimaal voor 60,het maximum is 72..We hopen dat dit getal haalbaar wordt en de wedstrijd ieder jaar kan uitgroeien tot een groter evenement.
Als er nog vragen zijn tav deelname en of lid worden van Stichting Vrienden van Handicart dan kunt u me altijd bellen.
Graag tot 25 Mei !
Clubconsul Stichtig Handicart
Marianne de Bever.
06-27110615