Nieuwsbrief

Vraag de nieuwsbrief aan en blijf op de hoogte van Golfclub Heelsum
Terug26-02-2022

Golfschool Heelsum organiseert trainingen!

Nieuw!


Niets zo frustrerend als telkens weer terugvallen in dezelfde hardnekkige fout.
Zeker als je veel tijd besteedt in het golfspel maar niet verder komt. Je wéét wel wat er anders moet, maar krijgt het er maar niet in!!
Zou vaker oefenen helpen? Natuurlijk is trainen belangrijk maar je vindt het saai en houdt het daarom niet lang vol. Of je gaat gewoon liever de baan in dan (nog) meer oefenen.
 
Wij horen dit veel. Daarom zal Golfschool Heelsum komend seizoen trainingen gaan organiseren, deze trainingen zijn voor iedereen toegankelijk. Hiermee gaan we ervoor zorgen dat oefenen niet langer voelt als tijdverspilling omdat je er toch niets mee opschiet, maar als zinvol en blij-makend omdat je niet alleen wéét maar ook mérkt dat je je tijd goed benut.
 
Het trainingsprogramma ziet er als volgt uit:
  • 1e week en 3e week van de maand is er een training
  • Training op woensdag of vrijdag om 15:00 uur
  • Starten in april
  • 14 trainingen van 90 minuten
  • Je schrijft jezelf in voor 1 jaar (14 trainingen)
  • Kosten bedragen €175,- 
*Let er wel op dat het een training is en geen les. Natuurlijk zullen wij jullie begeleiden en tips geven maar het gaat om het leren oefenen.
 
Klinkt dit interessant? Meld je dan aan via onze website of geef je op via golf@golschoolheelsum.nl (Bij aanmelden graag vermelden welke dag je wil gaan trainen).
Team Golfschool Heelsum
Golfschool Heelsum organiseert trainingen!