Terug05-09-2016
Voortaan geven ze weer midden green aan. Belangrijkste argument dat we het geheel van baanboekjes, scorekaarten, baanborden en pinpositiekaartjes tot één eenduidig geheel willen maken. In de praktijk leidde voorkant green voor alleen de palen soms tot verwarring. Er zijn ook nieuwe afstandspalen bijgezet op plaatsen waar dat nodig is voor de duidelijkheid.
Op alle lussen zijn inmiddels de palen verplaatst. Vanaf heden worden ook de nieuwe scorekaarten ingebruik genomen. Op de oude scorekaarten zijn de afstanden correct alleen de Local Rules zijn verouderd.

Afstandspalen zijn verplaatst
De afstandspalen zijn verplaatst.
Voortaan geven ze weer midden green aan. Belangrijkste argument dat we het geheel van baanboekjes, scorekaarten, baanborden en pinpositiekaartjes tot één eenduidig geheel willen maken. In de praktijk leidde voorkant green voor alleen de palen soms tot verwarring. Er zijn ook nieuwe afstandspalen bijgezet op plaatsen waar dat nodig is voor de duidelijkheid.Op alle lussen zijn inmiddels de palen verplaatst. Vanaf heden worden ook de nieuwe scorekaarten ingebruik genomen. Op de oude scorekaarten zijn de afstanden correct alleen de Local Rules zijn verouderd.
De baancommissie
