Nieuwsbrief

Vraag de nieuwsbrief aan en blijf op de hoogte van Golfclub Heelsum

Contact

Receptie

0317 - 31 31 36
Toets 1 voor de receptie/reserveren starttijden
Toets 2 voor de Brasserie
Toets 3 voor de Golfshop
 
E-mail van de receptie:
receptie@gcheelsum.nl

E-mail om starttijden te reserveren/annuleren:
starttijden@gcheelsum.nl


Bezoekadres

Ginkelseweg 14, 6866 DZ Heelsum
Routebeschrijving
 


Openingstijden

Bij bijzondere weersomstandigheden kan er van de reguliere openingstijden worden afgeweken.


Feestdagen 2021
1e en 2e Kerstdag en nieuwjaarsdag gesloten
24 en 31 december vanaf 15:00 uur gesloten.
De feestdagen sluiting geldt voor het gehele complex, dus ook voor de shop, brasserie en de drivingrange.
 
Receptie Telefonisch bereikbaar
Maandag t/m vrijdag

 
08:30 - 17:00 winter 1 oktober t/m 31 maart
08:30 - 18:00 zomer 1 april t/m 30 september
09:00 - 17:00 winter
09:00 - 17:00 zomer
 
Zaterdag en zondag

 
08:30 - 17:00 winter 1 oktober t/m 31 maart
08:00 - 17:00 zomer 1 april t/m 30 september
 
09:00 - 17:00 winter
09:00 - 17:00 zomer
 
Golfshop

 
Maandag:
Dinsdag t/m zondag
 
Gesloten
10:00 - 16:00
 
Brasserie
 
vanaf 08:30
 
 
Driving Range
 
*) November t/m maart op dinsdag-, woensdag- en donderdagavond
tot 20:00 uur met verlichting open.
 januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
9:00 - 16:00 *)
9:00 - 17:00 *)
9:00 - 18:30 *)
7:30 - 20:00
7:00 - 20:30
6:30 - 21:00
7:00 - 20:30
7:30 - 20:00
8:30 - 19:00
9:00 - 17:30 *)
9:00 - 16:00 *)
9:00 - 15:30 *)


Contactinformatie

Bestuur
SecretarisThomas Khant06 - 31 68 04 46secretaris@gcheelsum.nl
Baanmanagement, receptie, evenementen & Ledenadministratie
Samenstelling Baanmanagement
Baanmanager & SalesGerd-Jan Toonen0317 - 31 31 36Baanmanager@gcheelsum.nl
Receptie, Sales & EvenementenGerd-Jan Toonen0317 - 31 31 36Sales@gcheelsum.nl
Ledenadministratie 0317 - 31 31 36Ledenadmin@gcheelsum.nl
Greenkeepers
Samenstelling
Hoofd greenkeeperJeroen Brouwer de Koningheelsum@deenkgroenengolf.nl 
IT-Beheer, Website & nieuwsbrief
Samenstelling
IT-beheerder  ict@gcheelsum.nl
Webbeheer en nieuwsbriefJan Quanjer06 - 13 53 28 97webbeheer@gcheelsum.nl
WebbeheerJack van Dijk06 - 43 35 60 19 
Brasserie Heelsum
Samenstelling
GastheerJaimy Duijvemanbrasserie@gcheelsum.nl