Nieuwsbrief

Vraag de nieuwsbrief aan en blijf op de hoogte van Golfclub Heelsum

Competitieteams 2022

Beste NGF-competitie spelers 2022,
 
Het verheugt ons dat bijna 160 personen zich hebben opgegeven voor de competitie van 2022.

Wij adviseren eenieder het competitie-regelement 2022 goed te bestuderen voordat de competitie van start gaat.

Wij wensen iedereen een goede voorbereiding toe voor de competitie van 2022.
 
Competitie commissie
Marian Blad
Caro Waldthausen
Olivier Willemsen
 
 
Dames 1-36
Kitty Bos
Jacqueline van den Engel (captain)
Jeanne Hazelhekke
Brigitte Lenten-van Zutphen
Ariane Scheurkogel
Petra Theissen

Wedstrijddag: zondag
 
 
Dames 1-27
Jacqueline Batenburg
Henriette Draaijer-Smilde
Rea Franse (captain)
Astrid Kraag
Annemiek Rietveld
Grettie Ruigrok

Wedstrijddag: zondag
 
 
Dames 2-27
Marianne de Bever
Louise Bienfait
Lia van Ettekoven (captain)
Anneke Graus
Diana Maissan-Houtriet
Daan Nass

Wedstrijddag: zondag
 
Dames din 1-27
Hanneke Buitenhuis
Marianne Jacobs
Sabine van Krimpen-Bovendeert (captain)
Laetitia Quinta de la Rambelje-Hinlopen
Paula Vaarwerk
Loes Vastert
Janke van der Werf

Wedstrijddag: dinsdag
 
 
Dames senioren 1-27
Marian Blad
Mieke Groothoff
Dina Kok
Joke Peters-van Bon (captain)
Marianne van Rijssel
Nalja Stol
Caro Waldthausen

Wedstrijddag: donderdag
 
 
Dames senioren 2-27
Marinka Camphuijsen
Tilly Dungelmann
Regina Kool
Ingrid Luitse-Looijen
Ada Parlevliet
Liesbeth Tombroek (captain)
Bertha de Vries

Wedstrijddag: donderdag
 
 
Dames senioren 1-18
Elisabeth Brouwer
Helma van Deelen
Thera Evers-Leidner
Det Giesbertsen
Mieke van Oosten
Dini Venema
Elsemarie de Zeeuw (captain)

Wedstrijddag: donderdag
 
 
Dames senioren 2-18
Gerda de Boer-Mensink (captain)
Anne Groen-Willems
Annet Helmsing
Janneke Janssen
Marion Knaap
Wilma Wortelboer

Wedstrijddag: donderdag
 
Heren 1-36
Dylan Bosgra
Justin de Jong (captian)
Laurens Kok
Dick Reede
Jan Tinssen
Gerd-Jan Toonen
Olivier Willemsen

Wedstrijddag: zondag
 
 
Heren 1-27
Mark Blomme
Gerdo Hazelhekke
Jeroen van Heerde
André Leander (captain)
Paul Michiels
Sebas Monshouwer
Robert Vonk

Wedstrijddag: zondag
 
 
Heren 2-27
Peter Bodewes
Anton Brouwer
Steven Crum
Jeroen van Gend (captain)
Ton Janssen
Evert van de Peppel
Wilfred Versteege
Jacques van de Werken

Wedstrijddag: zondag
 
 
Heren 3-27
Marcel van Brakel
Bas Drenth
Bjorn van Haalen
Bas Heussen
Job Lammers
Bernd Spithoven
Youri van de Werken (captain)

Wedstrijddag: zondag
 
 
Heren 4-27
René den Admirant (captain)
Wilbert Boek
Ewald Draaijer 
Hans van den Engel
Bas Franse
Emile Sloof
Harold van der Velde
Jan Werkman

Wedstrijddag: zondag
 
 
Heren 5-27
Edwin de Bos (captain)
Theo Buddel
Theo Koopmanschap
Jan de Leeuw
Gunnar Olerund
Leo Polman
Eric van Vilsteren
Patrick Zelechovsky

Wedstrijddag: zondag
 
 
Heren 6-27
Aernout Baarsma
Onno van den Berg
Steven van Ketwich Verschuur
Ronald Oosterhuis
Piet-Hein van Spanje (captain)
Godert van Walré de Bordes
Willem van der Wel

Wedstrijddag: zondag
 
Heren 7-27
Ad Braam (captain)
Boudewijn van Eijck
Aleksander Gassowski
Arno Janssen
Michel Mulder
Peter Papegaaij
Karel van Santen
Pieter van Westeneng

Wedstrijddag: zondag
 
 
Heren senioren 1-27
Harm Altena (captain)
Maarten Frequin
Paul Mosselman
Jan Willem Plantagie
Hilbrand van der Weij
Pierre de Wit

Wedstrijddag: Vrijdag
 
 
Heren senioren 2-27
Klaas Bakker
Olav Hoekzema
Wim Jansen
Hein Niemeijer
Marcel Ooms
Laurens Rupert
Peter Smits (captain)
Adrie van der Werf

Wedstrijddag: Vrijdag
 
 
Heren senioren 3-27
Ron Blom
Arnold Bosch (captain)
Harry Korver
Hans Peters  
Stefan Rebergen
Albert Verweij

Wedstrijddag: Vrijdag
 
Heren senioren 4-27
Harry van Enschot
Maarten van Hezik
Ron Kolkman
Erik Luitse
Arend Ottink
Peter-Paul Tonen
Marten Pieter de Vries (captain)

Wedstrijddag: Vrijdag
 
 
Heren senioren 5-27
Sietse Brouwer
Henk Danser
Peter Oude Ophuis (captain)
Ruud Santing
Jan-Frederik Vink
Just Vlak

Wedstrijddag: Vrijdag
 
 
Heren senioren 1-18
Marcel Nieuwenhuizen
Hans van Pagee (captain)
Nico Smeets
Andre Vooys
Douwe de Vries
Henk de Vries

Wedstrijddag: Vrijdag
 
 
Heren senioren 2-18
Dick Bloemendaal
Jan Bert Buitenhuis (captain)
Arnoud van Krimpen 
Jan Muller
Etienne Schoenmaeckers
Ronald Zunneberg

Wedstrijddag: Vrijdag