Nieuwsbrief

Vraag de nieuwsbrief aan en blijf op de hoogte van Golfclub Heelsum

Competitieteams 2020

Beste NGF competitie spelers 2020.
 
We hebben alle inschrijvingen verwerkt en het verheugt ons dat bijna 140 personen zich hebben opgegeven voor de competitie van 2020.
In totaal gaan we een zelfde aantal teams inschrijven als in 2019. Er komt een heren seniorenteam bij op de vrijdag, op zondag gaat er 1 damesteam minder spelen.  
De indeling heeft conform het reglement op gemiddelde handicap plaats gevonden.
 
Wij geven in oktober het aantal in te schrijven teams door aan de NGF. De NGF bepaalt vervolgens  in welke klasse welk team speelt.
Op een later moment moeten wij ook alle namen van de spelers doorgeven. Net zoals het afgelopen jaar moeten de personen die zich hebben opgegeven, minimaal 1 x spelen. Daar wordt op gecontroleerd.
 
Wij adviseren een ieder het competitie-regelement 2020 goed te bestuderen voordat de competitie van start gaat.
 
Wij wensen iedereen een goede voorbereiding toe voor de competitie van 2020. 
Competitie commissie
Marian Blad
Job Lammers
Caro Waldthausen​
 
Dames 1-36
Jacqueline van den Engel
Lia Ettekoven
Astrid Kraag
Ariane  Scheurkogel (captain)
Marielle Verschoor
Nicolette Vos

Wedstrijddag: zondag
 
Dames 1-27
Jacqueline Batenburg
Anne Fleur de Bos
Rea Franse (captain)
Ellen Korzilius
Annemiek Rietveld
Grettie Ruigrok

Wedstrijddag: zondag
 
Dames din 1-27
Hanneke Buitenhuis
Marianne Jacobs
Sabine van Krimpen-Bovendeert (captain)
Laetitia Quinta de la Rambelje-Hinlopen
Paula Vaarwerk
Janke van der Werf
Jeanette Zijlmans

Wedstrijddag: dinsdag
 
Dames senioren 1-27
Marian Blad
Mieke Groothoff
Dina Kok
Joke Peters-van Bon (captain)
Marianne van Rijssel
Nalja Stol
Caro Waldthausen

Wedstrijddag: donderdag
 
Dames senioren 2-27
Tilly Dungelmann
Thera Evers-Leidner (captain)
Janneke Janssen
Alie de Jonge
Ingrid Luitse
Liesbeth Tombroek
Bertha de Vries

Wedstrijddag: donderdag
 
Dames senioren 1-18
Helma van Deelen
Det Giesbertsen
Els Brouwer
Regina Kool
Mieke van Oosten
Dini Venema
Elsemarie de Zeeuw (captain)

Wedstrijddag: donderdag
 
Heren 1-36
Dylan Bosgra
Bas Heussen
Justin de Jong (captain)
Bernd Spithoven
Jan Tinssen
Youri van de Werken

Wedstrijddag: zondag
 
Heren 1-27
Sander Claassen
Coert de Gier
Laurens Kok
André Leander (captain)
Wouter Lok
Eric van Vilsteren
Jerry Zuidveld

Wedstrijddag: zondag
 
Heren 2-27
Peter Bodewes
Anton Brouwer
Steven Crum
Jeroen van Gend (captain)
Ton Janssen
Evert van de Peppel
Wilfred Versteege
Jacques van de Werken

Wedstrijddag: zondag
 
Heren 3-27
René den Admirant (captain)
Hans van den Engel
Bas Franse
Wilbert Boek
Paul Schmidt
Emile Sloof
Harold van der Velde

Wedstrijddag: zondag
 
Heren 4-27
Gé van den Brink
Gerdo de Jager (captain)
Pieter Jongenotter
Felix Koolhaas
Job Lammers
Bert Middelman
Mike Slutter
Andre de Voos

Wedstrijddag: zondag
 
Heren 5-27
Axel Blanker
Steven van Ketwich Verschuur
Onno van den Berg
René Boerhoop
Piet-Hein van Spanje (captain)
Godert van Walré de Bordes
Willem van der Wel

Wedstrijddag: zondag
 
Heren 6-27
Edwin de Bos (captain)
Theo Koopmanschap
Jan de Leeuw
Robert Mullink
Gunnar Olerund
Leo Polman
Patrick Zelechovsky

Wedstrijddag: zondag
 
Heren senioren 1-27
Harm Altena (captain)
Maarten Frequin
Paul Mosselman
Jan Willem Plantagie
Hilbrand van der Weij
Pierre de Wit

Wedstrijddag: Vrijdag
 
Heren senioren 2-27
Bert van Bemmelen
Olav Hoekzema
Wim Jansen
Hein Niemeijer
Marcel Ooms
Laurens Rupert
Peter Smits (captain)
Adrie van der Werf

Wedstrijddag: Vrijdag
 
Heren senioren 3-27
Ron Blom
Arnold Bosch (captain)
Harry Korver
Hans Peters  
Stefan Rebergen
Gerard Velthausz
Albert Verweij

Wedstrijddag: Vrijdag
 
Heren senioren 4-27
Harry van Enschot
Maarten van Hezik
Theo Jonker
Erik Luitse
Arend Ottink
Theo Sloof
Marten Pieter de Vries (captain)

Wedstrijddag: Vrijdag
 
Heren senioren 5-27
Sietse Brouwer
Henk Danser
Edo Kraaier
Peter Oude Ophuis (captain)
Ruud Santing
Just Vlak

Wedstrijddag: Vrijdag
 
Heren senioren 6-27
Dick Bloemendaal
Jan Bert Buitenhuis (captain)
Arnoud van Krimpen 
Jan Muller
Etienne Schoenmaeckers
Ronald Zunneberg

Wedstrijddag: Vrijdag
 
Heren senioren 1-18
Hans van Pagee
Nico Smeets
Andre Vooys (captain)
Douwe de Vries
Henk de Vries
Hans Zeller

Wedstrijddag: Vrijdag