Nieuwsbrief

Vraag de nieuwsbrief aan en blijf op de hoogte van Golfclub Heelsum

Contact

Receptie

0317 - 31 31 36
Toets 1 voor de receptie/reserveren starttijden
Toets 2 voor het Grand Café
Toets 3 voor de Golfshop
E-mail van de receptie: receptie@gcheelsum.nl

Bezoekadres

Ginkelseweg 14, 6866 DZ Heelsum
Routebeschrijving
Postbus 3, 6865 ZG Doorwerth
 

Openingstijden

Bij bijzondere weersomstandigheden kan er van de reguliere openingstijden worden afgeweken.

  Receptie Telefonisch bereikbaar
maandag t/m vrijdag
 
09:00 - 16:00 winter
09:00 - 17:30 zomer
09:00 - 16:00 winter
08:30 - 17:00 zomer
zaterdag en zondag
 
09:00 - 16:00 winter
09:00 - 17:30 zomer
08:30 - 16:00 winter
08:00 - 17:00 zomer
feestdagen: 1e en 2e Kerstdag
                     Nieuwjaarsdag
gesloten
gesloten
gesloten
gesloten

Contactinformatie

Vereniging Golfclub Heelsum Klik hier
Stichting Golfbaan Heelsum Klik hier
Golfschool Heelsum Klik hier
Zakelijk & evenementen Klik hier
Grand Café De Heelsumse Klik hier
Golfshop Foregolfers Klik hier
Commissies golfclub Klik hier
   
Baanmanagement, receptie, evenementen & Ledenadministratie
Samenstelling Baanmanagement
Baanmanager & Sales Tim Gorreê 0317 - 31 31 36 tim.gorree@gcheelsum.nl
Receptie, sales & Evenementen Liza Harleman 0317 - 31 31 36 Liza.Harleman@gcheelsum.nl
Ledenadministratie Albertine Buunk 0317 - 31 31 36 Ledenadmin@gcheelsum.nl
Greenkeepers
Samenstelling
Hoofd greenkeeper Jeroen Brouwer de Koning heelsum@deenkgroenengolf.nl  
IT-Beheer, Website & nieuwsbrief
Samenstelling
IT-beheerder Paul Rosendaal 06 - 29 25 27 15 itbeheer@gcheelsum.nl
Webbeheer en nieuwsbrief Jan Quanjer 06 - 13 53 28 97 webbeheer@gcheelsum.nl
Webbeheer Jack van Dijk 06 - 43 35 60 19  
Grand Café De Heelsumse
Samenstelling
Gastheer Jurgen van Beek 0317-31 31 36 grandcafe@gcheelsum.nl